education

Eager to Learn?

Discover businesses, university clubs, and organizations that teach people about the 

Portuguese culture and language.

select a location

המפגש הראשון


יש חשיבות מכרעת למפגש הראשון. עשו כל מאמץ כדי שלא להחמיץ אותו.
זו הזדמנות להכיר את הנשים שיעברו איתכן את המסע הזה. זו הזדמנות ליצור קשרים ולהרגיש "חלק ממשהו".
המפגש הפרונטלי מחבר. הוא יוצר חוויה, היכרות משותפת, והוא הבסיס לפתיחות ולשיתוף שיבואו. זוהי הזדמנות לנטוורקינג ולמינגלינג שיניב אחר כך פירות טעימים.
ואם אני גרה בחו"ל? אני עדיין יכולה להשתתף?


בוודאי. אמנם לא תוכלי להיות נוכחת פיזית במפגש הראשון ובאחרון, אבל עדיין תוכלי להנות מהגישה לתכנים הדיגיטליים שהכנתי וגם להיות חלק מהקבוצה האיסנטגרמית ומהשיתופים של הבנות בתוך הקבוצה.
שני דברים ייעשו במידה ואת מתגוררת בחו"ל והחלטת להצטרף אלינו:
הראשון, הוא שנקיים שיחת זום חד פעמית קצת אחרי המפגש הראשון כדי לפגוש גם אותך ולשוחח "פנים אל פנים". השני הוא, שתישמר לך הזכות למפגש איתי כשתגיעי לארץ לביקור... בטוחה שיהיה לנו הרבה פערים להשלים ואולי גם שאר בנות המחזור ירצו להצטרף אלינו.
ואם אין לי חשבון אינסטגרם?


זו ההזדמנות שלך לפתוח אחד כזה. זו לא בעיה ונוכל לעשות את זה יחד, כשתגיעי למפגש הראשון. במפגש הראשון, נחבר את כל הבנות לקבוצה הסגורה של "אסתטיקה משפחתית" ותוכלי להיכנס לחשבון הזה בלבד, לעקוב אחר התכנים בו ולהגיב עליהם. אם תרצי לעקוב אחר חשבונות נוספים – בבקשה, אך זה לגמרי לא מחייב. בסיום הקורס תוכלי להחליט שאת מתנתקת מהאינסטגרם, או שתוכלי להנות מיתרונותיו ולהמשיך להיות חברה ופעילה גם בקבוצות הבאות של "אסתטיקה משפחתית".
איך הקורס מתנהל? זה ב"זום"?


לא, כלום לא בזום באופן עקרוני (אלא אם כן יש לנו חברה בקבוצה שגרה בחו"ל, ולכבודה נתכנס פעם או פעמיים לשיחת זום להיכרות ולפרידה – בנוסף למפגשים הפרונטליים, שהיא תחמיץ בשל היותה רחוקה פיזית).
לאחר מפגש ההיכרות הראשון בביתי, תקבלו אחת לשבוע קוד שיאפשר לכן להיכנס לפרק הרלוונטי שבו נדון באותו שבוע. אתן קוראות את ה"מגזין השבועי" במהלך אותו שבוע, בזמן שנוח ומתאים לכן. במקביל, אני מעלה כל השבוע, כמה פעמים ביום, תכנים לקבוצה שלנו. אתן נכנסות לקבוצה (בשאיפה שכמה שיותר), ומגיבות על הפוסטים המועלים. אתן חולקות משלכן, נותנות רעיונות, מציעות הצעות, חולקות על, משתפות במתכון או בכל דבר אחר – ובכך תורמות לקבוצה כולה.
שום דבר לא בזום, שום דבר לא כפוף לשעות מסוימות או לפרקי זמן לחוצים. יחד עם זאת, חשוב ביותר להיכנס לקבוצה באופן שוטף, אחת ליום-יומיים, לעבור על כל הפוסטים, להגיב על מה שיש לכן לתרום, ולהיות אקטיביות בקבוצה האינסטגרמית. אתן צריכות לקחת חלק פעיל בקבוצה, לתת משלכן (ולא רק לקבל), אחרת החוויה הכוללת של הקורס – מתפספסת.
אז הכל מתנהל בשיא הנוחות: מביתך, למעט שני מפגשים פרונטליים בביתי, שברמת השרון. והכל קורה בקצב שלך, ובזמן הנכון לך להגיב ולשתף, אך אין אפשרות להיות "רואה ובלתי נראית", ויש לקחת חלק אקטיבי בהוויה הקבוצתית.
האם ארגיש חלק מקבוצה?


השאיפה היא שכן, אבל זה מאד תלוי בך. ככל שתתרמי מזמנך, מהניסיון שלך, מההתנסויות שלך, מחוכמת החיים שלך, תשתפי ותכתבי בקבוצה, כך תוכלי להפרות את כולן, לתרום ובתקווה שגם להיתרם על ידי האחרות. אם כל המשתתפות יבינו את הערך הגדול שבהשתתפות פעילה, תהיה לנו חגיגה קבוצתית, הפריה הדדית והרבה ערך מוסף שהוא מעבר למה שאני הבאתי, כתבתי, והנחתי על השולחן.
כמה חשיפה דרושה כאן?


כמה שתחליטי. תוכלי לספר ולשתף מניסיונך ועל חייך במידה שתרצי ותחליטי. חשוב להבין שלא מדובר כאן ב"שיתוף סודות הגרעין", אלא בתכנים, ברעיונות, בהשראות, בהרגלים, במסורות, במתכונים, במשפטים ובניסיון החיים שלכן, שיכול להעשיר ולתרום לחברותייך לקבוצה. כל אחת תבחר לעצמה עד כמה היא נחשפת, מה נוח לה לספר, ועד כמה היא מעוניינת לחלוק. ככל שתהיה יותר פעילות ותנועה משתפת, כך כולן תצאנה מורווחות. זה בידיים שלכן!
האם אכיר את הבנות ממחזורים קודמים?


כן, באופן מסויים בהחלט. הרעיון הוא שזו תהיה קהילה מתפתחת. אני מאפשרת לבנות שסיימו את הקורס, להיות חלק מהקבוצות האינסטגרמיות הבאות שיתהוו, ולקחת חלק פעיל בהן. זו הזדמנות להכיר נשים נוספות ולהיות חלק מנטוורקינג נשי איכותי, ליצור חיבורים ולפגוש עוד נשים מדהימות, שכולן מאד דומות לנו אחרי הכל, כי בין כולנו מקשר עניין מאד דומיננטי - שהוא האסתטיקה.
מה זה בדיוק "המגזין השבועי"?


המגזין השבועי שאתן לכן גישה אליו הוא מעין חוברת מעוצבת וכייפית לקריאה, בנושא מסוים. המגזין השבועי אינו קצר, אך הוא נוח לקריאה ויש בו עושר תכני שאפשר לקרוא בעיון או ברפרוף, לדלג ולקרוא רק את מה ש"מדבר" אלינו או להעמיק ולכתוב רשמים, מחשבות ורעיונות תוך כדי קריאתו. זה מאד תלוי בכן.
אם יש פרק שאני פחות מתחברת אליו / שיש לי פחות לתרום לגביו, מה אני עושה?


המוטו של הקורס בעיניי הוא לקחת רק את מה שטוב לך. רק את מה שנעים לך, מתיישב עם חייך ועושה לך טוב על הלב. זו המהות כולה. ולשאלתך – מה את עושה אם את פחות מתחברת לנושא מסויים? הייתי מציעה לך לקרוא קריאה סלקטיבית, לשתף במה שבא לך, או להחליט שאת לא משתפת בכלל (בנושא המסוים הזה). הכל בסדר ואין עם זה שום בעיה. מדובר בפרק אחד מתוך שישה, וקורה שפחות מתחברים לנושא ספציפי. בקיצור, דלגי אם את לא בחיבור.
מהם תנאי התשלום?


בעת הרישום, תשלום מקדמה בסך 100 ₪, שיועברו בביט או פייבוקס.
את היתרה ניתן לשלם בתשלום אחד במפגש הראשון שלנו, או לשלם ב- 2-3 צ'קים דחויים.

Follow @liveLUSO
  • liveLUSO on Facebook
  • liveLUSO on Instagram
  • liveLUSO on Twitter
  • liveLUSO on Pinterest

© 2020 by liveLUSO.com